סוכנות הביטוח המובילה בישראל לביטוח צלמים, מכוני יופי וקוסמטיקה!

ביטוח נסיעות לחו"ל

אנו יודעים שאתם נוסעים לחו"ל בשביל החוויה, הכיף, הטיול, האוכל, הנופים, ההתנתקות מחיי היום יום והשגרה, פשוט בכדי ליהנות. אבל איך אפשר ממש ליהנות ולהשתחרר, אם אנו עסוקים בלדאוג למה יקרה אם נצטרך להשתמש בשירותים רפואיים בחו"ל בעקבות פציעה או מחלה פתאומית, מי יממן את העלויות הגבוהות של בתי החולים בחו"ל במידה ונצטרך או אם יתממש הסיוט האמיתי של כולנו - המזוודות ילכו לאיבוד?

 

הפתרון לדאגות, לחששות ולחשיבה על מה יכול להיות, הוא כזה שיאפשר לכם להתמקד בהנאה - הוא ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח אשר מותאם לסוג הטיול שלכם, ולרמת הסיכונים אליה תיחשפו הרי טיול רומנטי לוונציה מכיל סיכונים אחרים לחלוטין מטיול סנפלינג באמריקה הדרומית...

 

ביטוח נסיעות לחו"ל - הדרך השקטה והנכונה לחוות את חו"ל!

בנסיעות לחו"ל עלינו להבין כי יכולים להתרחש מקרים, תאונות, בהם נהיה זקוקים לעזרה רפואית, טיפול, תרופות, אשפוז בבית חולים או לעיתים אפילו חילוץ. פעולות אלו, גם הקטנות ביותר, יכולות להגיע באותן המדינות לסכומים גדולים מאד שקשה לעמוד בהם. לכן, אנו יכולים להציע לכם ביטוח, המתאים לסיכונים שאתם עומדים לקחת, ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים, ביטוח לאנשי ונשות עסקים, ביטוח מיוחד לנשים בהיריון, ביטוח לאנשים עם בעיות רפואיות קיימות (ע"פ שיקול החברה) ועוד. אתם תוכלו לבחור את רמת הכיסוי בו אתם מעוניינים, ואנו נוכל להתאים לכם את החבילה המותאמת בשבילכם.

חווים את העולם בראש שקט

אנו בסוכנות קודקוד יכולים להבטיח לכם ראש שקט, נסיעה בטוחה, והנאה, כאשר תגיעו לחו"ל מוגנים לחלוטין.

אנו בסוכנות ביטוח קודקוד נתאים לכם את ביטוח הנסיעות לחו"להנכון והמתאים ביותר עבורכם,

במחיר של ישיר, ובשירות של סוכן!

צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה
arrow&v

תודה! ניצור איתך קשר בהקדם

לרכשית ביטוח נסיעות נסיעות של חברת כלל - לחצו כאן!