ביטוח נסיעות לחו"ל

אנחנו יודעים שאתם נוסעים לחו"ל בשביל החוויה, הכיף, הטיול, האוכל, הנופים, ההתנתקות מחיי היום יום, מהשגרה, פשוט בכדי ליהנות.  אבל איך אפשר ממש ליהנות ולהשתחרר, אם אנו עסוקים בלדאוג למה יקרה אם נצטרך להשתמש בשירותים רפואיים בחו"ל בעקבות פציעה או מחלה פתאומית , מי יממן את העלויות הגבוהות של בתי החולים בחו"ל במידה ונצטרך או הסיוט האמיתי של כולנו - המזוודות שלנו ילכו לאיבוד?

 

הפתרון לדאגות, לחששות ולחשיבה על מה יכול להיות, הוא כזה שיאפשר לכם להתמקד בהנאה - הפתרון הוא ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח אשר מותאם לסוג הטיול שלכם, ולרמת הסיכונים אליה תיחשפו. בכל זה טיול רומנטי לוונציה מכיל סיכונים אחרים לחלוטין מטיול סנפלינג באמריקה הדרומית...

 

ביטוח נסיעות לחו"ל - הדרך השקטה והנכונה לחוות את חו"ל

בנסיעות לחו"ל עלינו להבין כי יכולים להתרחש מקרים, תאונות, בהם נהיה זקוקים לעזרה רפואית, טיפול, תרופות, אשפוז בבית חולים או לעיתים אפילו חילוץ. פעולות אלו, גם הקטנות ביותר, יכולות להגיע באותן המדינות לסכומים גדולים מאד שקשה לעמוד בהם. לכן, אנו יכולים להציע לכם ביטוח, המתאים לסיכונים שאתם עומדים לקחת, ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים, ביטוח לאנשי ונשות עסקים, ביטוח מיוחד לנשים בהיריון, ביטוח לאנשים עם בעיות רפואיות קיימות (ע"פ שיקול החברה) ועוד. אתם תוכלו לבחור את רמת הכיסוי בו אתם מעוניינים, ואנו נוכל להתאים לכם את החבילה המותאמת בשבילכם.

 

רגע לפני שאתם יוצאים לחופשה - תכירו את PassportCard, ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם במקום! לפרטים נוספים לחץ כאן

אנו בסוכנות קודקוד יכולים להבטיח לכם ראש שקט, נסיעה בטוחה, והנאה, כאשר תגיעו לחו"ל מוגנים לחלוטין.

 

אנו בסוכנות ביטוח קודקוד נתאים לכם את ביטוח הנסיעות לחו"ל הנכון והמתאים עבורכם. כל זה... 

במחיר של ישיר , ושרות של סוכן!

צרו איתנו קשר עכשיו, והתחילו את החופשה שלכם בראש שקט.

 © כל הזכויות שמורות לקודקוד סוכנות לביטוח בע"מ