סוכנות הביטוח המובילה בישראל לביטוח צלמים, מכוני יופי וקוסמטיקה!

ביטוח תאונות אישיות

לכולנו חשוב לשמור על עצמנו ועל היקרים לנו מפני דברים שאין לנו שליטה עליהם כגון, תאונות. עובדה היא שמאות אלפים של אנשים נפגעים מדי שנה בתאונות כאלו ואחרות. במקרה של תאונה ולעיתים, לצערנו, תאונה קשה, הנפגע ומשפחתו עוברים חוויה קשה, גם מנטלית, גם רוחנית, וגם פיזית, ובמשך זמן רב לאחר האירוע עצמו. במשך אותו זמן שלאחר התאונה, או חייבים לדאוג לעצמנו ולמשפחתנו, כדי שרמת החיים שלנו לא תפגע, ובכדי שנוכל להמשיך עד כמה שניתן את שגרת חיינו. חשוב להיות מוכנים החל מהתאונה הקלה ביותר ועד למקרה הקשה ביותר, ולדעת שיש לנו קו הגנה, שאנו מכוסים ונוכל לעבור את התקופה הקשה הזאת עם התמיכה הכלכלית שאנו זקוקים לה.

 

ביטוח תאונות אישיות - הגנה מקסימאלית לכם ולמשפחתכם

במקרה של תאונה, ביטוח תאונות אישיות ייתן את ההגנה המקסימלית שאנו זקוקים לה. ביטוח תאונות אישיות היא פוליסת ביטוח פרטית המכסה מקרים של אובדן כושר עבודה, נכות, שברים, כוויות, ימי אשפוז או חלילה מוות הנגמרים כתוצאה ממעורבות בתאונה. חשוב מאד להתאים את הפוליסה לאדם המבוטח בהתאם לאורח חייו, צרכיו, נתוניו רצונותיו.

 

ביטוח תאונות אישיות - הגנה מותאמת לכם אישית

בביטוח תאונות אישיות ניתן להעניק הגנה למבוטחים ולבני משפחותיהם בגין תאונות מסוגים שונים, בכל רגע נתון, כמעט בכל מקום אשר המבוטח נמצא, בין אם בארץ או בחו"ל (למעט מקרים חריגים המוזכרים בפוליסת הביטוח).

אנו בסוכנות ביטוח קודקוד נתאים לכם את ביטוח ההתאונות האישיות האישי הנכון והמתאים עבורכם

במחיר של ישיר, ובשירות של סוכן!

לשמור על עצמכם בדרך הטובה ביותר

צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה
arrow&v

תודה! ניצור איתך קשר בהקדם