חשיבה על ביטוח היא חשיבה לטווח ארוך, שצריכה להיעשות בטווח הקצר, אבל בעיקר היא צריכה להיעשות נכון.

ביטוח זאת שפה שלא כולם מכירים, שלא כולם מבינים, אבל יודעים שצריך.

אנחנו בקודקוד סוכנות לביטוח מבינים זאת, ואנו נלך אתכם יד ביד, ונלווה אתכם לאורך כל התהליך. נברר מה הצרכים שלכם, מה הרצונות שלכם ומה התקציב שלכם, נבהיר לכם את הפרטים הלא ברורים, את השורות הקטנות, נוודא שכל האינטרסים שלכם ממולאים ע"י הפוליסה ונתאים לכם את החבילה הטובה ביותר בשבילכם. 

 

הגישה שלנו היא גישה של הקשבה אמיתית לרצונות ולצרכים שלכם, כדי שתוכלו לקבל מאיתנו את הפתרון הנכון בשבילכם.

 

חזון

קודקוד סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2013, מתוך חזון ברור לשים את טובתכם לנגד עיניה. אנו בסוכנות עומדים בחזון זה בכל חלקי התהליך, מבירור הצרכים שלכם, התאמת הפוליסה המדויקת לכם, ליווי לאורך כל הדרך, ועזרה ותמיכה בנקודות בהן הביטוח מופעל.

 

אנו מבטיחים שירות מקיף ומקצועי, כך שאתם תהיו בטוחים כי בעת הצורך, תהיה לכם את ההגנה הטובה ביותר ותקבלו את זכויותיכם בהתאם לביטוח אותו רכשתם.

חשיבות המענה האישי

לקוח מרוצה הוא לקוח שמקבל מענה אישי מיידי ומדויק. אין תחליף למענה אישי של סוכן הביטוח שלך – לא של החברה, סוכן הביטוח שלך. ולכן, אנו שמים את הזמינות, המענה המהיר, כמטרה העיקרית שלנו. 

 

ראייה מלאה של צרכי הלקוח

אנו מקפידים להתפתח ולהתעדכן בכל מה שחדש בעולם הביטוח והפיננסים, כדי שאתם תוכלו להרוויח את המוצרים והשירותים החדשים והעדכניים ביותר בעולם הביטוח.

אמנת השירות

אמינות היא מילת המפתח בביטוח. אנו מאמינים כי בלעדי יחסי אמון, לא ניתן כלל לעשות ביטוח. לכן אנו שמים דגש על המקצועיות וההגינות כלפי לקוחותינו הבאה לידי ביטוי במחירים, בתנאי הפוליסה, ובשמירה על פרטיות הלקוח. כל לקוח זוכה לטיפול פרטני, מקיף ומעמיק עד לקבלת פתרון מלא לצרכיו. הסוכנות ערוכה  לתת מענה מקצועי ומהיר ע"י הצוות המנוסה בכל עת ובכל מצב.

אנו מעמידים לרשותכם את כל הניסיון והידע המקצועי שרכשנו במהלך השנים.

ואנו רואים בלקוחותיחנו שותפים אסטרטגיים להצלחה ולכן חרטנו על דגלנו את תודעת שירות ואמינות גבוהה ולא מתפשרת, בהתאם לחזון שלנו.

אנו מרכיבים את תיקי ופוליסות הביטוח שלכם מתוך חשיבה מתמדת על טובתכם, הפעלת שיקולים מקצועיים, ובעיקר, ראייה לטווח הארוך, כדי ליצור בשבילכם הגנה מקפת.

בראש ובראשונה אנו פועלים בהתאם לאמנת השירות של לשכת סוכני הביטוח.

אודות

משה בן עמי,

יליד 1967,

בוגר המכללה לביטוח ופיננסים.

דור שני בבן עמי סוכנות לביטוח בע"מ. 

בעלי הסוכנות

אלי סיבוני,

יליד 1981,

בוגר המכללה לביטוח ופיננסים.

בעל ותק של למעלה מ-15 שנה בענף הביטוח.

 © כל הזכויות שמורות לקודקוד סוכנות לביטוח בע"מ