סוכנות הביטוח המובילה בישראל לביטוח צלמים, מכוני יופי וקוסמטיקה!

אודות

קודקוד סוכנות לביטוח בע"מ הוקמה בשנת 2013 על ידי אלי סיבוני ומשה בן עמי והנה חברת ביטוח המתמחה בכל ענפי הביטוח והפיננסים. אנו מאמינים שחשיבה על ביטוח היא חשיבה לטווח ארוך, שצריכה להיעשות בטווח הקצר, אבל בעיקר היא צריכה להיעשות נכון.

ביטוח זאת שפה שלא כולם מכירים, שלא כולם מבינים, אבל יודעים שצריך, יחד נלווה אתכם לאורך כל התהליך. נברר מהם הצרכים שלכם, הרצונות והתקציב שלכם. נבהיר לכם את הפרטים הלא ברורים, את השורות הקטנות, נוודא שכל הצרכים שלכם נענים בפוליסה ונתאים לכם את החבילה הטובה ביותר בשבילכם. 

 

הגישה שלנו היא גישה של הקשבה אמיתית לרצונות ולצרכים שלכם, כדי שתוכלו לקבל מאיתנו את הפתרון הנכון בשבילכם.

 

חזון

החזון שלנו הוא ברור והוא לשים את טובתכם לנגד עיננו. אנו בסוכנות עומדים בחזון זה בכל חלקי התהליך, מבירור הצרכים שלכם, התאמת הפוליסה המדויקת לכם, ליווי לאורך כל הדרך, ועזרה ותמיכה בנקודות בהן הביטוח מופעל.

 

אנו מבטיחים שירות מקיף ומקצועי, כך שאתם תהיו בטוחים כי בעת הצורך, תהיה לכם את ההגנה הטובה ביותר ותקבלו את זכויותיכם בהתאם לביטוח אותו רכשתם.

חשיבות המענה האישי

לקוח מרוצה הוא לקוח שמקבל מענה אישי מיידי ומדויק. אין תחליף למענה אישי של סוכן הביטוח שלך. ולכן, אנו שמים את הזמינות, המענה המהיר, כמטרה העיקרית שלנו. 

 

ראייה מלאה של צרכי הלקוח

אנו מקפידים להתפתח ולהתעדכן בכל מה שחדש בעולם הביטוח והפיננסים, כדי שאתם תוכלו להרוויח את המוצרים והשירותים החדשים והעדכניים ביותר בעולם הביטוח.

אמנת השירות

אמינות היא מילת המפתח בביטוח. אנו מאמינים כי בלעדי יחסי אמון, לא ניתן כלל לעשות ביטוח. לכן אנו שמים דגש על המקצועיות וההגינות כלפי לקוחותינו הבאה לידי ביטוי במחירים, בתנאי הפוליסה, ובשמירה על פרטיות הלקוח. כל לקוח זוכה לטיפול פרטני, מקיף ומעמיק עד לקבלת פתרון מלא לצרכיו. הסוכנות ערוכה  לתת מענה מקצועי ומהיר ע"י הצוות המנוסה בכל עת ובכל מצב.

אנו מעמידים לרשותכם את כל הניסיון והידע המקצועי שרכשנו במהלך השנים.

ואנו רואים בלקוחותיחנו שותפים אסטרטגיים להצלחה ולכן חרטנו על דגלנו את תודעת שירות ואמינות גבוהה ולא מתפשרת, בהתאם לחזון שלנו.

אנו מרכיבים את תיקי ופוליסות הביטוח שלכם מתוך חשיבה מתמדת על טובתכם, הפעלת שיקולים מקצועיים, ובעיקר, ראייה לטווח הארוך, כדי ליצור בשבילכם הגנה מקפת.

בראש ובראשונה אנו פועלים בהתאם לאמנת השירות של לשכת סוכני הביטוח.

שרה דורון

מנהלת המשרד.

אחראית חידושי ביטוח רכב ודירה.

מזל כהן

מנהלת מחלקת ביטוחי עסקים ותביעות.

שלומית שקורי

מנהלת מחלקת ביטוחי חיים, בריאות ופינסים.

מורן פרץ

מנהלת מחלקת ביטוחי רכב ודירה חדשים. מנהלת יומנים ותיאום פגישות.

לביא גולדפרב

מנהל תיקי לקוחות בתחום ביטוחי חיים ובריאות.

אלי סיבוני

יליד 1981,

בוגר המכללה לביטוח ופיננסים.

בעל ותק של למעלה מ-15 שנה בענף הביטוח.

משה בן עמי

יליד 1967,

בוגר המכללה לביטוח ופיננסים.

דור שני בבן עמי סוכנות לביטוח בע"מ. 

הצוות