קופ"ג וקרנות השתלמות

החיים מזמנים לנו עליות ומורדות, ולעיתים פתאום אנו זקוקים לסכום כסף שנמצא בצד בעיתות של משבר או דווקא באירועים משמחים כאשר אנו צריכים להוציא סכום כסף נרחב על שיפוץ הבית או חתונה. קופות גמל וקרנות השתלמות הן הפתרון המושלם לחיסכון שיאפשר לכם את השקט הנפשי להיות מוכנים במקרים אלו בעתיד.

 

ישנם המון אפיקי השקעה וחסכון לעתיד, וחשוב מאד לבחור את הדרך הנכונה בשבילכם, בכל זאת, שאנו מדברים על קופות גמל או קרנות השתלמות, אנו למעשה מדברים על העתיד שלנו. אנו למעשה מתכננים את העתיד שלנו. ולכן, חשוב מאד כאשר באים ליצור קופת גמל או קרן השתלמות להכיר את כל החסרונות והיתרונות של כל קרן, את כל האלטרנטיבות שיש לשוק להציע ולהתאים את התוכנית המתאימה ביותר.

 

קופות גמל וקרנות השתלמות – המדריך למשתמש:

  • קרן השתלמות מהווה חיסכון לטווח בינוני (של 6 שנים ויותר). בעבר שימשה הקרן לצורך מימון השתלמויות, אך כיום היא משמשת כאפיק חיסכון לכול דבר. קרן ההשתלמות נחשבת לאחד מאפיקי החיסכון הפופולאריים ביותר, זאת מכיוון שהיא היחידה המאפשרת חיסכון לטווח בינוני הכוללת פטור והטבות שונות ממס.

  • קופת גמל היא סוג של מכשיר פיננסי אשר נועד לחיסכון לטווח ארוך. קופות גמל מיועדות הן לשכירים (כספים המופקדים מדי חודש הן על ידי המעסיק והן על ידי העובד) והן לעצמאיים (ניתן להצטרף לקופה ולהפקיד אליה כסף באופן עצמאי). ברוב המקרים כספי קופת גמל ייפדו לאחר הגעה לגיל פרישה ומופקדים מדי חודש בחודשו על ידי העובד ועל ידי המעסיק. ישנה הטבת מס על הפקדה  לקופת גמל, זאת במידה והמבוטח מושך את הכסף רק לאחר הגעה לגיל פרישה.


קופות גמל וקרנות השתלמות – התאמה אישית בשבילכם

אנו בסוכנות קודקוד נוכל להתאים לכם ולענות לכם על כל השאלות לגבי סוג התוכנית המתאימה לכם, בהתאם לנתונים האישיים שלכם, לצרכים ולרצונות שלכם, כך שביחד נגיע לתוכנית הטובה ביותר בשבילכם.

 

אנו בסוכנות ביטוח קודקוד נתאים לכם את קופת הגמל וקרן ההשתלמות הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. כל זה... 

במחיר של ישיר , ושרות של סוכן!

צרו איתנו קשר עכשיו, החלו לחסוך לעתיד שלכם.

 © כל הזכויות שמורות לקודקוד סוכנות לביטוח בע"מ