סוכנות הביטוח המובילה בישראל לביטוח צלמים, מכוני יופי וקוסמטיקה!

קופות גמל וקרנות השתלמות

החיים מזמנים לנו עליות ומורדות ולעיתים אנו זקוקים לסכום כסף, אם בעיתות משבר או באירועים משמחים כמו שיפוץ הבית או חתונה. קופות גמל וקרנות השתלמות הן הפתרון המושלם לחיסכון שיאפשר לכם את השקט הנפשי להיות מוכנים במקרים אלו בעתיד.

 

ישנם המון אפיקי השקעה וחסכון לעתיד וחשוב מאד לבחור את הדרך הנכונה בשבילנו. כאשר אנו מדברים על קופות גמל או קרנות השתלמות, אנו למעשה מתכננים את עתידינו. ולכן, חשוב מאוד לפתוח קופת גמל או קרן השתלמות להכיר את כל היתרונות והחסרונות של כל קופה, את כל האלטרנטיבות שיש לשוק להציע ולהתאים את התוכנית המתאימה ביותר.

 

קופות גמל וקרנות השתלמות – המדריך למשתמש:

  • קרן השתלמות מהווה חיסכון לטווח בינוני של 6 שנים ויותר. בעבר שימשה הקרן לצורך מימון השתלמויות, אך כיום היא משמשת כאפיק חיסכון לכול דבר. קרן ההשתלמות נחשבת לאחד מאפיקי החיסכון הפופולאריים ביותר, זאת מכיוון שהיא היחידה המאפשרת חיסכון לטווח בינוני הכוללת פטור והטבות שונות ממס.

  • קופת גמל היא סוג של מכשיר פיננסי אשר נועד לחיסכון לטווח ארוך. קופות גמל מיועדות הן לשכירים והן לעצמאיים. ברוב המקרים כספי קופת גמל ייפדו לאחר הגעה לגיל פרישה ומופקדים מדי חודש בחודשו על ידי העובד ועל ידי המעסיק או מופקדים באופו עצמאי על ידי עובד עצמאי. ישנה הטבת מס על הפקדה לקופת גמל, זאת במידה והמבוטח מושך את הכסף רק לאחר הגעה לגיל פרישה.

 

קופות גמל וקרנות השתלמות – התאמה אישית בשבילכם!

אנו בסוכנות קודקוד נוכל להתאים לכם ולענות לכם על כל השאלות לגבי סוג התוכנית המתאימה לכם, בהתאם לנתונים האישיים שלכם, לצרכים ולרצונות שלכם, כך שביחד נגיע לתוכנית הטובה ביותר בשבילכם.

אנו בסוכנות ביטוח קודקוד נתאים לכם את קופת הגמל וקרן ההשתלמות הטובה והמתאימה ביותר עבורכם,

במחיר של ישיר, ובשירות של סוכן!

הדרך הנכונה לדאוג לעתיד שלכם

צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה
arrow&v

תודה! ניצור איתך קשר בהקדם