סוכנות הביטוח המובילה בישראל לביטוח צלמים, מכוני יופי וקוסמטיקה!

ביטוח בריאות סיעוד ומחלות קשות

בריאותנו היא הדבר הכי חשוב לנו, לילדינו ולהורינו, היא מאפשרת לנו לשחק עם הילדים שלנו, לקחת אותם לביקור אצל ההורים, לנסוע לחו"ל, לעבוד, להתאמן בחדר הכושר ולעשות את כל הדברים שאנו עושים יום יום. כולנו לוקחים את הבריאות כמובנת מאילה, עד שחס וחלילה היא נלקחת מאיתנו, וכשזה קורה, אנו זקוקים לביטוח שיאפשר לנו להתחיל את תהליך ההחלמה ולחזור לחיינו הקודמים במהירות.

 

ביטוח בריאות פרטי הוא קו ההגנה שלכם במקרה של מחלה, כאשר אתם זקוקים למשאבים רבים למימון טיפולים ותרופות שלא בסל, ואין ברשותכם את הממון לכך.

ישנם 3 ביטוחי בריאות בישראל אשר מהווים את קו ההגנה העיקרי שאתם צריכים:

  • סל בריאות ממלכתי - כולל סל שירותים רפואיים בסיסיים בלבד שלו זכאי כל אזרח בישראל.

  • שירותי בריאות נוספים של קופות החולים (שב"ן) - אליהם מצטרפים בתוספת תשלום, אך גם שירותים אלו אינם מכסים את כל הצרכים הרפואיים שאנו צפויים להזדקק להם.

  • ביטוח בריאות פרטי - מעניק לכם שורה של פתרונות וכיסויים ביטוחים למצבים רפואיים שאינם מכוסים ע"י שני השירותים הראשונים.

 

ביטוח בריאות פרטי - קו ההגנה העיקרי שלכם

סוכנות קודקוד מציעה לכם את ההזדמנות להרכיב לכם ביטוח בריאות אישי המותאם לצרכים הביטוחיים והכלכליים שלכם, לדאוג לכל הצרכים שלכם במקרה של מחלה. ביטוח הבריאות האישי יכלול פוליסה לכיסוי כל סיבה וצורך, בישראל או בחו"ל. הפוליסה יכולה לכלול את הנושאים הבאים: ביצוע ניתוחים, השתלות, טיפולים מיוחדים בישראל ובחו"ל, כיסוי לתרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות, ייעוץ, בדיקות, אבחונים, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, ביטוח לטיפולים ברפואה משלימה, התפתחות הילד, ייעוצים פסיכולוגיים ועוד.

ביטוח מחלות קשות

פוליסת מחלות קשות מונה כ-32 סוגי מחלות אשר בעת גילוי אחת המחלות תפצה חברת הביטוח עד גובה סכום הביטוח הנרכש. בחלק מהחברות קיימת האפשרות לפיצוי גם בגין מקרה שני ושלישי.

 

ביטוח סיעודי - ביטוח העתיד שלנו

אין אדם הרוצה להוות מעמסה על הקרובים והיקרים לו, להסתמך על בני משפחה וחברים. ולכן, רבים בוחרים לרכוש ביטוח סיעודי אשר יבטיח את מתן השירותים והטיפולים הטובים ביותר.

ביטוח זה לא יאפשר רק את הארכת החיים, אלא גם את איכותם.

אנו בסוכנות ביטוח קודקוד נתאים לכם את ביטוח הבריאות והסיעוד האישי הנכון והמתאים עבורכם

במחיר של ישיר, ובשירות של סוכן!

להרגיש בטוחים בעתיד שלכם

צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה
arrow&v

תודה! ניצור איתך קשר בהקדם